Mini liga vo florbale mladších žiakov

Centrum voľného času na Kollárovej ulici v Revúcej v spolupráci s Gymnáziom Martina Kukučína v Revúcej usporiadalo 1. turnaj vo florbale mladších žiakov a žiačok ZŠ. Jednalo sa o prvý zo štyroch plánovaných turnajov. 8. novembra 2019 sa v telocvični GMK Revúca zišlo 6 družstiev a v nich spolu 60 hráčov ročník narodenia 2007 a mladší. Odohralo sa spolu 15 zápasov, hral každý s každým, zápas trval 2 x 6 minút.

Výsledky ZŠ s MŠ Jelšava:
ZŠ s MŠ Jelšava – ZŠ I. B. Zocha Revúca 0:4 (0:1)
ZŠ s MŠ Jelšava – ZŠ Hviezdoslavova 1 Revúca 1:4 (1:2)
ZŠ s MŠ Jelšava – ZŠ J. A. Komenského Revúca 1:3 (0:1)
ZŠ s MŠ Jelšava – GMK Revúca 0:2 (0:2)
ZŠ s MŠ Jelšava – ZŠ Sirk 0:6 (0:2)
Školu reprezentovali hráči a hráčky:
Nellis-Daniela Buchaľová
Chiara Donová
Sabína Kolesárová
Veronika Laliková
Marcela Rohárová
Marko Baláž
Filip Bábeľ
Jakub Palic
Jakub Hrivnák
Erik Leštál

Víťazom prvého turnaja sa stalo družstvo ZŠ Hviezdoslavova Revúca.