JAZYKOVÝ KVET V NAŠEJ ŠKOLE

Dňa 20.11.2018 sa v našej škole konalo školské kolo recitačnej súťaže v anglickom jazyku „Jazykový kvet“. Žiaci si vybrali poéziu alebo prózu a svoje príspevky predniesli porote, do ktorej si p. uč. Kolesárová a Michalová prizvali dobrovoľníčku  Claru z YMCA centra, ktorá im pomohla spravodlivo rozhodnúť o umiestnení žiakov. Tešíme sa veľkému záujmu žiakov o súťaž a víťazov sme vybrali nasledovne:  

Dňa 20.11.2018 sa v našej škole konalo školské kolo recitačnej súťaže v anglickom jazyku „Jazykový kvet“. Žiaci si vybrali poéziu alebo prózu a svoje príspevky predniesli porote, do ktorej si p. uč. Kolesárová a Michalová prizvali dobrovoľníčku  Claru z YMCA centra, ktorá im pomohla spravodlivo rozhodnúť o umiestnení žiakov. Tešíme sa veľkému záujmu žiakov o súťaž a víťazov sme vybrali nasledovne:  


 V II. Kategórii – poézia a próza:


 1.  Michaela Sabonová IX.A, Veronika Gérecová VIII.A


 2.  Letícia Ďuráková VIII.A, Diana Terpáková VI.A


 3.  Sabína Kolesárová V.A, Adrián Pollák V.A


        Krajského semifinále v Banskej Bystrici sa zúčastní Michaela Sabonová, Veronika Gérecová a Diana Terpáková. Všetkým víťazom, ale aj účastníkom blahoželáme a prajeme ďalšie úspechy v jazykových súťažiach.


 


                                                                                                            Mgr. Martina Kolesárová